tartan,balenciaga

 

Cześć dziewczyny!

Ale emocje! To jest oficjalnie mój post powitalny, gdyż wcześniejsze posty zostały opublikowane podczas budowy bloga.
Chciałabym podziękować dwóm osobom, które bardzo dużo mi pomagają przy realizacji tej nowej przygody, mojemu przyjacielowi Marco, który mimo natłoku zajęć znalazł czas na zrealizowanie tej strony i mojemu narzeczonemu Josè, który występuje amatorsko w roli mojego fotografa.

W tej stylizacji przedstawiam wam dwa z moich klasyków: parka i szkocka spódniczka. W mojej szafie znajdują się ubrania kupione u znanych projektantów jak i w popularnych sklepach sieciówek. Z reguły jak mogę sobie na to pozwolić, to wolę zainwestować trochę więcej aby kupić ubrania dobrej jakości jeśli chodzi o ubrania klasyczne i uniwersalne a co do kaprysów mody, którym od czasu do czasu daję się skusić, wybieram marki low cost. W przypadku mody na jeden sezon nie przykładam aż tak dużej wagi do jakości. Moją czarną parkę kupiłam już kilka lat temu a ciągle do niej wracam gdyż jest zawsze aktualna i pasuje do tworzenia różnych stylizacji. Natomiast szkocką spódniczkę przywiozłam Edymburga, jest ona przyjemnym wspomnieniem wakacji w Szkocji, tak samo jak kaszmirowy szal. Aby przeczytać więcej o szkockiej kracie kliknij TUTAJ.
Co do dodatków, oczywiście moja torba Balenciaga też jest jednym z klasyków i na pewno będziecie miały okazję zobaczyć ją w następnych stylizacjach.
Te zdjęcia zostały zrobione podczas spaceru w Lecco, jednym z malowniczych zakątków położonych nad Jeziorem Como.
Wy też macie w waszej szafie klasyki do których macie sentyment?

balenciaga,tartan

 

IMG_7779

 

IMG_7826 (2)

 

IMG_7785

 

IMG_7796

 

PARKA: GUCCI

SKIRT: MARCHBRAE

BAG: BALENCIAGA

SHOES: BATA

SCARF: MARCHBRAE

SOCKS: CALZEDONIA

Related posts:

Pin It on Pinterest