Po raz pierwszy postanowiłam zrobić blogowe podsumowanie kończącego się roku. Pomysł narodził się spontanicznie przy publikacji wpisu #bestnine2017 na Instagramie.

Czasami warto jest się zatrzymać i zastanowić.

Rok temu zaczęłam zastanawiać się nad moim podejściem do mody, które zaczęło wydawać mi się zbyt powierzchowne. Stopniowo kupowałam coraz mniej ubrań i rozważałam uważnie każdy nowy zakup.
Czytając teksty o slow fashion i minimalizmie zdałam sobie sprawę, że zgadzam się z większością ich teorii i zapragnęłam zmienić mój stosunek do mody. Oczywiście także mój blog przeszedł metamorfozę.

Rok 2017 był punktem zwrotnym dla TheFashionCream!

Początkowo był to bardziej ogólny blog o modzie, który rozpatrywał nowe trendy, oferował porady stylistyczne i inspirował modą uliczną. Dzisiaj mam nadzieję że może być uznawany za blog który „make a difference” 🙂
W 2017 roku narodził się cykl DIY z różnymi pomysłami recyklingu i personalizacji ubrań, które mamy w szafie.
Wzięłam udział w jesiennej edycji Wyzwania 10 x 10, dzięki któremu odkryłam, że nawet przy bardzo ograniczonej ilości ubrań można stworzyć dużo ciekawych kombinacji.
Zaczęłam wgłębiać się w tajemnice stylizacji i poznawać różne formy kobiecej sylwetki aby móc doradzić każdej z Was najbardziej korzystny rodzaj ubioru. Tym projektem będę zajmować się także w 2018 roku.
W nadchodzącym roku odkryjemy miedzy innymi jak wybierać ubrania dobrej jakości i jak o nie dbać.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Niech w 2018 spełnia się wszystkie Wasze marzenia! Ściskam Was mocno!

 

Instagram #bestnine2017

 

Mogą Ci się spodobać:

BERET: JAK GO NOSIC

CO TO JEST SLOW FASHION?

JESIENNE TRENDY PROSTO Z SZAFY

 

Related posts:

Pin It on Pinterest