PERŁY: Trend jesień zima 2017/2018

Zauważyłyście że rozpętała się prawdziwa inwazja pereł?
Do tego perły i perełki zawsze mi się podobały, wiec jak mogłabym nie oprzeć się temu trendowi… Zamarzył mi się taki sweterek z perłami ale skoro staram się wprowadzać w życie zasady slow fashion, postanowiłam zastanowić się nad tym zakupem.
Doszłam do wniosku, że tak właściwie mogłabym sama przyszyć takie perełki, mogłaby to być następna okazja do przerobienia jakiegoś starego ciuszka z mojej szafy. Przypomniałam sobie o czarnym sweterku, którego nie noszę od lat. Tylko Perełki muszę kupić… a może nie? Przeszukałam szufladę ze starociami i znalazłam bransoletkę z perełek, o której nawet nie pamiętałam.

W ten sposób zawitał do mojej szafy modny sweterek a ja nie wydałam ani grosza. Świadomość tego, że udało mi się odnowić sweter używając starej bransoletki napełnia mnie dumą! Niby to nic takiego ale takie pierwsze kroki do slow fashion dają mi ogromną satysfakcję!

JAK OZDOBIĆ PERŁAMI SWETER LUB INNE UBRANIA

W tym przypadku nie trzeba posiadać zdolności krawieckich ale jeśli nie czujesz się na siłach wybierz do ozdobienia mniejszy detal jak na przykład kieszeń lub rękaw. Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółow obejrzyj mój filmik.

Potrzebne Ci będą:
perły
nici
igła do szycia
kredka krawiecka lub szpilki
nożyczki

Najpierw ułóż wzór z pereł. Jeśli nie jesteś pewna to próbuj i eksperymentuj!
Następnie zaznacz pozycję pereł za pomocą kredki krawieckiej lub szpilek.
Przyszyj perły do twojego ubrania.


Oto kilka przykładów, które mogą Cię zainspirować 🙂

 

(Image source: pinterest, stradivarius.com, asos.com, pimkie.com, guess.com)

 

Mogą Ci się spodobać:

10X10 MOJE WYZWANIE MODOWE

CO TO JEST SLOW FASHION?

JESIENNE TRENDY PROSTO Z SZAFY

Related posts:

Pin It on Pinterest