Pewnego dnia odkryłam, że mam w szafie apaszki Gucci z przepięknym deseniem Flora i postanowiłam wykonać z nich coś ekskluzywnego! 

Aktualnie to kimono jest ulubioną częścią mojej letniej garderoby! Muszę przyznać, iż nie wyobrażałam sobie że tak często będę je wykorzystywała. Nadaje się świetnie na top lub podkoszulek w pochmurne dni oraz wieczorem kiedy z reguły jest trochę chłodniej. Może zastąpić w pewnym sensie sweterek lub kurtkę ale jest wiele lżejsze. 

Jeśli zastanawiałyście się nad zakupem kimona korzystając z wyprzedaży, to gorąco polecam 🙂

Ostatnio być może zauważyłyście pewne zmiany na moim blogu. Powoli zmienia się moje osobiste podejście do mody i blog odzwierciedla tę metamorfozę. Zamieszczam mniej stylizacji i pojawiły się porady z seri Zrób to sam.
Chciałabym kupować jak najmniej zbędnych ciuchów i wykorzystywać, przerabiać w miarę możliwości te które mam. Na razie daleko mi jeszcze do minimalizmu, nie przepadam za drastycznymi zmianami ale chciałabym podążać w tym kierunku.

Dlatego w moich wpisach chciałabym doradzać wam ubrania, które mogą stać się kluczowymi elementami w waszej szafie dzięki ich uniwersalności i dobrej jakości a nie tylko dlatego że są modne.
Ten sposób myślenia niektórzy nazywają Slow fashion, nie zależy mi zbytnio na tym by go zakatalogować, chce po prostu robić to co czuję i co sprawia że jestem szczęśliwa 🙂

TOP: H&M

PANTS: BENETTON

LOAFERS: GUCCI

BAG: BALENCIAGA

SUNGLASSES: VOGUE

CO UBRAĆ DO BIURA W UPAŁY

ZRÓB TO SAM: BLUZKA Z ODKRYTYMI RAMIONAMI Z MĘSKIEJ KOSZULI

ZRÓB TO SAM: NASZYWKI Z MATERIAŁU

Related posts:

Pin It on Pinterest