crop pant

CULOTTE lub CROP PANTS te spodnie do kostek zadomowiły się na stronach czasopism, między zdjęciami gwiazd i na wystawach sklepowych. Zanim pojawiły się na naszych ulicach minęły jednak dwa sezony, ponieważ nie są wcale łatwe do noszenia. Dla wielu z nas są prawdziwym dylematem, podobają się nam bardzo na zdjęciach gazet ale jak je założymy to patrzymy na nasze odbicie w lustrze z powątpieniem. Możemy w nich dobrze wyglądać nawet jeśli nie jesteśmy bardzo wysokie i szczupłe, musimy tylko uważać aby zachować odpowiednie proporcje. Oto kilka wskazówek jak je dopasować jeżeli:
– NIE JESTEŚ ZBYT WYSOKA: załóż do nich wysokie obcasy i wybierz model z wysoką talią, zestaw je z krótką i obcisłą górą. Pozostawiając widoczną talię uzyskasz optyczny efekt który pomoże wysmuklić sylwetkę.
– JESTEŚ WYSOKA: możesz sobie pozwolić na to aby nosić je do płaskich butów jak oksfordki, mokasyny czy trampki.
– NIE JESTEŚ SZCZUPŁA: wybierz ciemne kolory i model lekko rozszerzany. Te przypominające spodnico – spodnie powinny doskonale maskować nasze niedoskonałości.
– BOISZ SIĘ ZIMNA: odkąd zrobiło się zimno nie wiesz jak je nosić? Pamiętaj że pasują także do wysokich kozaków,  jak widać na zdjęciach poniżej (wysoki obcas obowiązkowy). Jeśli nie chcesz zrezygnować z odkrytej kostki ubierz ciepłe skarpetki a pod spodnie legginsy  (te za kolano są idealne, najważniejsze żeby nie było ich widać jak usiądziesz).
Jeśli spodnie culotte nie są modelem dla Ciebie, możesz wybrać te szerokie i długie oraz dzwony, które są również jednymi z największych trendów tej zimy.

crop pants (4)

Luisa Spagnoli

crop pants (2)

Alexander McQueen

 

crop pants (6)

 

zara crop pants

 

crop pants (1)

 

roland mouret

 

zara culotte

theory crop pant

MCQ

 

Image source:luisaspagnoli.it, zara.com, alexandermcqueen.com, pinterest.com

Related posts:

Pin It on Pinterest