i_love_shopping

W Polsce rozpoczął się już sezon wyprzedaży a w Mediolanie zaczynają się one tradycyjnie w pierwszą sobotę stycznia. Muszę przyznać, że nie znam wielu osób nastawionych tak bojowo do obniżek jak bohaterka filmu ” I love shopping „. Być może dlatego, że myśl o takim tłumie budzi w nas trochę leku lub po prostu dlatego, że na szczęście nie jesteśmy ” fashion victim ” aż do tego stopnia;-) Wyprzedaże to niekoniecznie tylko kolejki, stres i powrót do domu z pustymi rekami lub gorzej, z ubraniami niepotrzebnymi, które kupiliśmy tylko dlatego że były w obniżce. Jeśli dobrze się zorganizujemy możemy w odpowiedni sposób wykorzystać przeceny i wrócić do domu bez poczucia rozczarowania!

Moje sposoby na udane zakupy podczas wyprzedaży polegają na tym że zazwyczaj kupuję:

1. UBRANIA KTÓRE PODOBAŁY MI SIĘ PRZED OBNIŻKAMI: przede wszystkim ubrania które chciałyśmy kupić lecz ich cena była zdecydowanie za wysoka. W tym przypadku lepiej jak się pospieszymy aby stawić się w „tym sklepie” na początku wyprzedaży i poszukamy tej wypatrzonej rzeczy. W ten sposób unikniemy chodzenia od sklepu do sklepu bez ustalonego celu.
2. UBRANIA NA DALSZĄ CZEŚĆ SEZONU: tak właściwie to zima dopiero się zaczęła i nowy płaszcz, kozaki lub sweter mogą być doskonałym zakupem który uzupełni naszą garderobę.
3. UBRANIA KLASYCZNE: z pewnością opłaca się kupno podstawowych części ubioru podczas wyprzedaży, takich jak bluzki koszulowe, żakiety, czarne spodnie, dżinsy, mała czarna lub czarne szpilki. Te uniwersalne ubrania, które możemy wykorzystać na wiele rożnych okazji często nie są przecenione ale warto spróbować!
4. UBRANIA KTÓRE BEDĄ NADAL MODNE: jeśli przejżymy zdjęcia z pokazów na wiosnę 2015 możemy kupić niektóre rzeczy, które bedą modne także w następnym sezonie.

marsala-pantone

Z pewnością możemy wybrać ubrania w kolorze MARSALA i jego odcieniach: to oficjalny kolor na rok 2015 i będzie w modzie zarówno latem jak jesienią. Z myślą o wiośnie radzę wam wybrać także pastelowy i podróży róż oraz szary. Jeśli chodzi o torby, dużym sukcesem będzie się cieszyła „torba listonoszka”.
Przeglądając kolekcje pre – fal 2015 możemy zauważyć, że jeśli chodzi o obuwie to bedą nadal w modzie długie kozaki nad kolano, oksfordki i mokasyny, więc możemy kupić je z myślą o przyszłej zimie!

Teraz jesteśmy gotowe!
Pamiętajcie aby ubrać wygodne obuwie i ubrania, które łatwo jest zdjąć w przymierzalni.
Udanych zakupów!

chloè

Chloè Pre-Fall 2015

 

emporio armani 1

Emporio Armani Pre-Fall 2015

Related posts:

Pin It on Pinterest